Křesťanská realitní kancelář Brno - prodej a pronájem domů a bytů

 

"Cílem naší práce v oblasti realit je především důraz na tradiční křesťanské hodnoty, jimiž jsou poctivost, spolehlivost, obětavost, starostlivost. Práce vykonaná poctivě přináší užitek a radost nejen pro toho, kdo ji vykonává, ale především pro toho, komu je určena."


Eva Mottlová - Zahradníčková

 

Křešťanská realitní kancelář Brno - Kvalita a poctivost

S naší kanceláří máte jistotu, že nebudete podvedeni. Naším cílem je pomoci našim zákazníkům s prodejem nebo koupí nemovitosti. Snažíme se každému pečlivě vysvětlit všechna úskalí a potřebné informace. Nic nezatajujeme, hrajeme fér, bez kliček a manévrů.

Křesťanská realitní kacelář Brno - pevně stanovená provize za prodej

Pro všechny naše klienty máme jednotně nastavenou provizi v rozmezí 50 až 80 tisíc Kč bez ohledu na cenu nemovitosti.

Je nastavena tak, aby zaplatila veškeré poplatky spojené s prodejem/koupí nemovitosti včetně právních služeb (kupní smlouva, právní úschovna financí, poplatky na katastrálním úřadě, platby za inzerci na realitních serverech, náklady na dopravu, telefon apod.)

Díky tomu odpadá pro klienty riziko ziskuchtivého jednání ze strany makléře. Rovná provize zaručuje objektivní a proklientské jednání. To jsou právě naše trumfy oproti konkurenci. Jsme si vědomi toho, že poctivě odvedená práce přináší užitek nejen nám, ale především našim klientům.

Křesťanská realitní kancelář Brno - Naše certifikáty a osvědčení