Křesťanské reality

REALITNÍ KANCELÁŘ ZALOŽENÁ NA KŘESŤANSKÝCH HODNOTÁCH A PRINCIPECH
Křesťanské reality
Křesťanské reality

O nás

"Cílem naší práce v oblasti realit je především důraz na tradiční křesťanské hodnoty, jimiž jsou poctivost, spolehlivost, obětavost, starostlivost. Práce vykonaná poctivě přináší užitek a radost nejen pro toho, kdo ji vykonává, ale především pro toho, komu je určena."
Eva Zahradníčková (Mottlová)

Křesťanská realitní kancelář Brno - Naše certifikáty a osvědčení

Certifikovaný realitní makléř
Bezpečný a rychlý prodej nemovitostí

Křešťanská realitní kancelář Brno - Kvalita a poctivost

S naší kanceláří máte jistotu, že nebudete podvedeni. Naším cílem je pomoci našim zákazníkům s prodejem nebo koupí nemovitosti. Snažíme se každému pečlivě vysvětlit všechna úskalí a potřebné informace. Nic nezatajujeme, hrajeme fér, bez kliček a manévrů.

Křesťanská realitní kancelář Brno - výše provize se neodvíjí od ceny prodávané nemovitosti

V naší realitní kanceláři není výše provize odvozena od ceny prodávané nemovitosti. Výše provize finančně nezatěžuje nemovitost při jejím prodeji.

Je nastavena tak, aby zaplatila veškeré poplatky spojené s prodejem/koupí nemovitosti včetně právních služeb (kupní smlouva, právní úschovna financí, poplatky na katastrálním úřadě, platby za inzerci na realitních serverech, náklady na dopravu, telefon apod.) To jsou právě naše trumfy oproti konkurenci. Jsme si vědomi toho, že poctivě odvedená práce přináší užitek nejen nám, ale především našim klientům.