Reference

Zde naleznete ukázky naší práce.

Šárka Maurová (koupě RD Jindřichův Hradec)

2. 3. 2017

Šárka Maurová:“Přes realitní kancelář jsme koupili s manželem dům, cely proces koupě domu byl diky profesionalite , spolehlivosti a příjemnému chování pani Mottlove velmi rychlý a bezproblémový . Vřele doporučuji ;))”

nalimkrejci (prodej bytu v Praze, Zbuzany)

20. 5. 2015

“S touto realitní kanceláři máme dobrou zkušenost. Cítili jsme dobrý přístup bez tlaků, vstřícnost a poctivost ze strany realitní kanceláře. Bylo vidět, že realitní kancelář má zájem vyhovět oboum stranám ke spokojenosti. Jsme radi, že jsme využili služeb této realitní kanceláře.”

Iva Adam Einholzová (prodej bytu Brno, Starý Lískovec)

21. 5. 2015

“Maximální spokojenost. Vše proběhlo bez problémů a zbytečných průtahů. Můžu jen doporučit. Lidské, vstřícné a ochotné jednání. Je skutečně poznat, když je práce i koníčkem. ;-) Moc děkujeme za veškeré vyřízení.”

Eva berusa (prodej RD Brno - Slatina)

23. 5. 2015

“S touto realitní kanceláří mám vynikající zkušenost, příjemné,milé vystupování,profesionalita,žádné průtahy,kvalitní práce,moc děkuji za služby,vřele doporučuji”

Yveta Fialová (koupě bytu ve Starém Městě p.L.)

28. 5. 2015

“Co si dala tato realitní kancelář za cíl práce plní ve všech směrech. Poctivost, spolehlivost, starostlivost.. K tomu velice příjemné a rychlé vyřízení k mé maximální spokojenosti. Děkuji za poctivé jednání a mohu jen doporučit jejich služby.”

Olga Tellerová (prodej bytu v Kuřimi)

29. 3. 2016

“Velmi seriozní a vstřícný přístup,snaha o kvalitní řešení pro obě strany.Vřele doporučuji a děkuji za poctivé jednání”

Jana Hudcová (prodej RD Brno - Černá Pole)

5. 4. 2016

“Byla jsem velmi spokojena s přístupem realitní kanceláře. Poctivé jednání ve vztahu k oběma stranám, příjemné a velmi rychlé vyřízení bez zbytečných průtahů. Jsem maximálně spokojena a vřele doporučuji služby této kanceláře jak prodávajícím tak kupujícím.”

Sylva Dvořáková (prodej bytu na ul.Kamínky v Brně)

10. 4. 2016

“Realitní kancelář splnila přesně to , co deklaruje na svých stránkách. V dnešním světě a ve světě realit zvlástě zcela nebývalý jev. Bylo mi potěšěním! Vřele doporučuji všem,kdo plánujete prodat nemovitost - dál nehledejte, už jste našli !”